fbpx

Ükski projekt pole meie jaoks liiga väike või suur. Tänu paljudele koostööpartneritele leiame alati parima võimaliku lahenduse.

Üks pilt ütleb rohkem, kui tuhat sõna ja video rohkem, kui tuhat pilti. Et iga üritus oleks sama meeldejääv ka peale oma toimumist, aitame Teil jäädvustada selle kõige paremad hetked.

Järelfilm (Aftermovie) üritusest

Turundus- ja reklaamvideod üritusest

Tootevideo on lihtsaim viis saada inimeste tähelepanu oma toodete tutvustamiseks. Meie eesmärk on pakkuda visuaalseid ja informatiivseid lahendusi igale kliendile.

Stsenaariumi loome

Tootevideod stuudios

Tootevideod Sinu asukohas

Igal ettevõttel on oma lugu, mille üle uhked olla. Et ka ettevõtte välised inimesed oleksid teadlikud ettevõtte ajaloost ja tegevusest on kõige lihtsam seda neile tutvustada läbi lühikese mainevideo.

Ettevõtte tegevust tutvustav video

Mainevideod reklaamiks

Telereklaamid

Avasta oma ideed täiesti uue nurga alt! Pixelmedia jäädvustab kvaliteetseid aerovideosid nii maal kui merel kasutades tipptasemel tehnikat.

Droonivideod looduses

Droonivideod linnas

Ekstreemsete seikluste jäädvustamine drooniga

Ürituste filmimine drooniga

Meie arvates on tootefoto rohkem kui lihtsalt pilt Sinu tootest. Tootefotod peavad ennast müüma ka ilma põhjaliku kirjelduseta. Loome pilkupüüdvaid ning informatiivseid pilte Sinu toodetest!

Logo animatsioonid

Animeeritud lisad videole

Animatsioonvideo

Meie meeskonna jaoks pole olemas sõnapaari “võimatu ülesanne”. Vastupidi oleme äärmiselt seiklushimulised ning innovatiivsete lähenemisvõtetega. Samuti on meie projektid paindlikud ning lähtume igas aspektis kliendi heaolust.